Menu
Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
data dodania: 2016-10-17 20:23:07

"W każdym kalendarzu świąt jest bez liku Dzień mamy, dzień taty... Nawet dzien górników! Zazwyczaj jednej osobie składa się życzenia I jedną się osobę tym świętem docenia. A dzisiaj święto wagi wyjątkowej Nazwane Dniem Edukacji Narodowej. To święto więcej osób pomieścić musi Niż święta babci, taty czy mamusi. Mowa o ludziach, których spotykamy, Gdy w szkole, przedszkolu wiedzę zdobywamy. . W szkole, przedszkolu, na uniwersytecie Każdego dnia tych ludzi spotkać możecie. Pomyśl dziś serdecznie młody przyjacielu O każdym bez wyjątku swym nauczycielu. Wspomnij ciepło dzisiaj też o dyrektorze Co szkołą kieruje i robi co może, By dzieciom w przedszkolu nic nie brakowało I by nauczycielom się miło pracowało. I o paniach woznych koniecznie pamiętaj! Każda z nich codziennie miła, uśmiechnięta... Dba by w szkole czy przedszkolu zawsze czysto było, By dzieciom przyjemniej się tam uczyło. Każdy kto w szkole, przedszkolu pracuje Na naszą uwagę dziś zasługuje! Te wszystkie osoby warte są tego, By być docenionymi w dniu święta tego. Uśmiechnij się więc dzisiaj do nich tak szczerze. Miło im będzie - głęboko w to wierzę".

 

           Z okazji tak wyjątkowego święta jakim jest Dzień Edukacji Narodowej przedszkolaki z grupy II   i gr IV pod kierownictwem Pani Justyny Kubit i Pani Jadwigi Bęben przygotowały dla pracowników Przedszkola Samorządowego " Michałki" wspaniały występ. Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki         i taniec mogły wyrazić swoją wdzięczność za naszą prace, opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki:)

Pani Justynka i Pani Jadzia przygotowały również film w którym dzieci z poszczególnych grup odpowiadają na pytanie: Kim jest nauczyciel? Dużo zdjęć, ciekawe wypowiedzi :) świetny pomysł i super niespodzianka!

Gratulujemy i dziekujemy!:)

Zapraszamy do galerii

Film

Film

 

 Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3